Yogadreams



Romy van der Loo

Bij Yogadreams heb ik de 200 uurs vinyasa yoga opleiding behaald. In 2015 ben ik begonnen met het volgen van lessen. Yoga is voor mij een moment om verbinding te maken met mijn lichaam en om mijn gedachtes en indrukken te verwerken. Een moment om even stil te staan en toch in beweging te zijn. Het is een stukje healing maar ook een middel om het lichaam soepel en krachtig te maken.

Tijdens mijn yogalessen probeer ik mensen in verbinding te brengen met zichzelf. En het mooiste is om de kracht en de rust die je op de mat ervaart mee te nemen in het dagelijks leven.

 

Romy van der Loo

"De rust van de mat neem je mee naar huis"

Onze docenten

Bij Yogadreams geven meer dan 20 gepassioneerde en deskundige yogadocenten hun expertise les. Ieder met zijn eigen persoonlijkheid, stem en energie. Ieder mens is uniek dus jij ook en matcht weer met een andere leraar of voelt zich daar prettig en veilig bij.