Sonja van ’t Ent
In 2011 ben ik begonnen met yoga bij Myrna en Duncan, vooral de uitdagende lessen van Duncan vond ik heel interessant en al snel had ik het yoga virus te pakken.
Ik beoefenden ook nog andere sporten zoals Karate, Kobudo, Tai-Chi, en hardlopen, ik moest daar een aantal van opgeven omdat ik in 2015 met de 2 jarigen Critical Alignment Yoga opleiding begon.
Ik werkte bij een sportschool als fitness instructrice, daar ben ik meteen begonnen met yoga lessen te geven.
Op een yogafestival kwam ik in aanraking met Kundalini Yoga, waar ik mij heel erg voor ging interesseren, en na een 5 daagse workshop ben ik in 2019 de opleiding gaan doen.
Verder heb ik heel veel interesse in Ayurveda, de Chakra’s en de meridianen, en Chinese geneeskunde, en verdiep ik mij daar zoveel mogelijk in, zodat ik dat ook kan integreren in mijn lessen.

”Ik hoop met het geven van yoga lessen iets te kunnen betekenen voor de lichamelijke en geestelijke gezondheid van de mensen”
Sonja van ’t Ent
Docent bij Yogadreams
”Al snel had ik het yoga virus te pakken”